Vletová okna

Vletová okna jsou v základní konstrukci vyráběna z hliníkových profilů spojených svárem. V horní části je v samostatném rámu vložen vícekomorový Makrolon a celý rám je trvale spojen s oknem nýty a utěsněn těsnící páskou. Spodní výsuvný rám je rovněž z hliníkových profilů do nichž je vložen vícekomorový Makrolon. Tento rám se pohybuje v profilu a je vytěsněn kartáčky pro nehlučný chod. Pohyb rámu je ovládán ocelovým lankem a kladkou, které nejsou součástí základní dodávky. Spodní hrana okna je rozšířena pro snadné dosedání ptáků a vyrobena z tvrdého dřeva, které je na hranách venku i uvnitř osazeno hliníkovým profilem proti destrukci ptáků (foto IV. a VI.). Tato úprava není nutná a je na volbě objednatele.

Vletová okna je možné osadit do stěn z různých materiálů, od zdiva, dřeva, sendvičových panelů a podobně. Pro osazení do sendvičových panelů doporučujeme zvláštní úpravu (foto č. VII. a VIII), která není součástí základní dodávky a je třeba ji přiobjednat.

Rozměry jsou volitelné podle přání. Kontaktujte nás pro dotazy k možnostem výroby a cenovým nabídkám. Pro cenovou nabídku je rozhodující vlastní vlet pro ptáky, šířka x výška.

Jako novinku jsme připravili jednoduchá vletová okna nezateplená. Jsou určena tam, kde není možné u stávajících voliér upravit stavební otvor, nebo není potřeba použít okno zateplené. Viz foto 9-12. Montáž takových oken se provádí přes původní vletový otvor vruty přes rám okna, nebo podle přání za pomoci montážních úhelníků. K objednávkách se uvádí šířka x výška stávajícího vletu.

Fotogalerie    

vlastní vlet je možný vlevo nebo vpravo vletové okno do otvoru 100 x 70cm vletové okno s horním a bočním prosvětlením vletové okno vletové okno bez prosvětlovací části obrácený nosný profil okna jednoduché okno, nezateplené jednoduché okno, nezateplené vletová okna vletová okna vletová okna vletová okna vletová okna vletová okna vletová okna vletová okna jednoduché okno, nezateplené jednoduché okno, nezateplené jednoduché okno, nezateplené jednoduché okno, nezateplené
http: www.vojtechpp.cz